Nákup oblečení ve slevách? Žádná ostuda, ale chytré řešení!

Prázdniny ve většině z nás probouzejí touhu po vlajících, barevných šatech a lehounkých blůzách nebo košilích, ve kterých se již vidíme na rozpálených plážích nebo na zahradních slavnostech. Obchodní manažeři módních značek již ale mají plnou hlavu podzimu a zimy. Aby mohli začít dodávat modely pro nadcházející sezónu podzim/zima 2016 na prodejny, potřebují vyprázdnit sklady. A to je příležitost pro všechny milovníky módních trendů! Začíná totiž období slev, kdy ty nejmódnější a nejkvalitnější kousky na léto seženete za velice příznivé ceny.

Někteří milovníci módy se často ostýchají do prodejny, kde ve výloze visí banner hlásající závratné slevy, vstoupit. Není ale důvod se stydět. Pokud vám slevu nabízí vaše oblíbená, ověřená značka, nemusíte se bát. V těchto prodejnách totiž se se slevou nenabízí nekvalitní módní kousky, za výhodnou cenu zde naopak najdete často oblečení, které bude v České republice hlavním trendem třeba až příští léto. „Exkluzivní módní značky jako je Steilmann nabízejí modely, které vycházejí ze světových trendů. Do České republiky se tyto trendy často dostanou až se zpožděním. To, v čem letos budete za módního fajnšmekra, příští rok využijete jako „must have“ sezóny,“ vysvětlil obchodní ředitel Steilmann Praha a odborník na módu Jan Bušta.

Ve slevách kromě nejaktuálnějších módních trendů pořídíte také nadčasové modely. Například pánské bavlněné, odlehčené chinos kalhoty z módy nikdy nevyjdou. Jsou slušivé a během parných letních dnů taky velice pohodlné. Dámy neudělají chybu, když si ve zlevněné nabídce vyberou například bílou blůzu. Tu využijí jak na formálním jednání, tak při slavnostní večeři.

Období letních slev začíná většinou na začátku července. Na letní dovolenou tak vyrazíte s kufrem plným nových modelů a navíc vám v peněžence zbyde dost peněz, abyste si užili spoustu zábavy.

Pokud přes léto ale raději užíváte sluníčka někde venku a nechce se vám trávit čas v obchodech. Můžete během celého roku využít takzvaných outletů. Steilmann Praha má dva outlety jeden v Čestlicích a druhý ve Štěrboholech. Tam najdete zlevněné modely po celý rok.