Steilmann Praha rozšířil portfolio značek. Nabídne novou dámskou značku JONES

Láska ke kvalitní, stylové módě a vztah k rodinné tradici tyto dvě věci napomohly k navázání spolupráce mezi českou společností Steilmann Praha a rakouskou módní firmou Jones. Od začátku září tak zákazníci v prodejnách Steilmann objeví kolekci dámské značky JONES, která nabízí svěží, designovou módu. „Jsme rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s firmou, která má podobné hodnoty jako my,“ uvedla Anna Motlíková, ředitelka Steilmann Praha.

9b4803a11b Společnost Jones je naprosto výjimečná tím, že své zboží vyrábí pouze v Evropě 15bdba2e79a výhradně z evropských materiálů.  Vlastní designerský tým a výroba jsou garancí jasné koncepce a nenahraditelné kontinuity. Typickými pro tuto značku jsou vysoce kvalitní střih a materiály Součástí promyšlené produkce je kolekce designové módní bižuterie a série bytových doplňků. Ty dokáží vhodně dotvořit osobitý životní styl zákazníků.

Kolekce JONES se nyní stává novou řadou sortimentu firmy Steilmann v České republice. „Věříme, že svým zcela konkrétním stylem a modely, ze kterých je cítit jistý nadhled rafinovaně skloubený s elegancí a moderní neformální noblesou, osloví mnoho zákazníků,“ řekla Motlíková.

Kolekce dámské značky JONES nabízí široké rozpětí modelů pro odlišné osobnosti i věk.

V tuto chvíli již novojonesu značku najdete ve vybraných prodejnách Steilmann v Praze, Brně a Ostravě.ae2e998a01

7d36c6277c