Comma – ženská & speciální móda pro moderní ženy

Značka Comma je synonymem pro jedinečnou kombinaci moderní business módy, zvláštní ženskosti a lásky pro detail. Dokonalá pro sebevědomé ženy. Její kolekce nabízí ženský a elegantní look pro business, zvláštní příležitosti, ale také pro volný čas.

Paříž, Londýn, New York – comma je synonymem stylu inspirovaného světovými metropolemi módy. Ať už jde o business look, neformální styl nebo módu pro zvláštní příležitosti – tato mezinárodní společnost zabývající se módou a životním stylem dělá radost dámskou módou, která se skvěle hodí na každou příležitost a je vždy trochu neobyčejná. Dvanáct kolekcí za rok nabízí nepřetržitou inspiraci pro sofistikované ženy, které se zajímají o módu.

Od roku 1973 je značka comma synonymem pro mezinárodní módu vytvářenou primárně z evropské produkce. Dnes jsou kolekce comma dostupné na více než 2500 prodejních místech ve více než 25 zemích. comma se prodává ve vlastních obchodech, ve franšízovaných prodejnách, obchodech v obchodních domech i online. V České republice je exkluzivním prodejcem Steilmann Praha.

Jaká je ideální žena pro značku Comma,

…ráda by získala moderní vzhled, který
jemně uplatňuje aktuální trendy.
… chce ženskou siluetu a výstřihy, které
vždy zvýrazní její ženskost.
… chce styly, které nabízí něco jedinečného.
… vyžaduje oblečení pro business i volný
čas
… přikládá důležitost dobré kvalitě.