Hravá elegance – nebojte se overalu

Pokud jste nápaditá, sebejistá, ale přitom elegantní a ženská, je overal kus, který ve vašem šatníku nesmí chybět. Letos jsou overaly velkým hitem. Hodí se pro volný čas, mohou ale také nahradit večerní šaty.

81_706_85_8040Jedná se o důmyslné propojení vrchního a spodního dílu oblečení. Kombinací je mnoho, dlouhé nohavice s topem, krátké rukávy, krátké nohavice, dokonce i kšandy. Zatímco minulý rok převažovaly spíše kombinézy s dlouhými nohavicemi i rukávy, letos rozhodně dominují topy a dlouhé nohavice. Doplněný důmyslným přepásáním či s řasením, vytváří overal krásnou ženskou postavu.81_706_85_8040

Spousta žen se bojí vzít si na sebe overal, jelikož trpí obavou, že budou vypadat jako v nočním úboru, či jako malé děti, nicméně tento mýtus je už dávno vyvrácen. Overaly se hodí pro každou příležitost a jsou velmi všestranné.

overalDoplněné vysokým podpatkem, decentním šperkem či aplikací, vyrobený z hedvábných, splývavých látek vzbuzuje overal dojem vysoké elegance. Dokáže hravě nahradit šaty na společenskou událost, a přitom působí uvolněným dojmem. Pro takové příležitosti se hodí tmavší uklidňující barvy jako jsou černá či mechově zelená. Nebo naopak lze spojit dva letošní trendy v jednom a vydat se cestou nude palety, která je letos oblíbená i na přehlídkových molech.

Overal je výrazným prvkem oděvu, proto je potřeba doplňky volit decentně.81.703.85.8085

Díky příjemnému střihu jsou overaly vhodné 81.704.85.8084i jako volnočasové oblečení. Doplněné pohodlnými sandály a ladícími slunečními brýlemi, se z nich stává nedocenitelný outfit pro letní zábavu. Pro takovou příležitost je dobré zvolit si overal vyrobený z lehkých prodyšných materiálů v přírodních barvách. Pokud chcete pocit léta umocnit, můžete sáhnout i po námořnické modři, která je tuto sezónu v kurzu. K takovému overalu se výborně bude hodit i široký klobouk či slamák, fantazii se meze nekladou.